Denizin dibinde incilerle taşlar karışık bulunurlar. Övülecek şeyler de kusur ve yanlışların arasında bulunur. Mevlana [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

İslama aid sual cavab Kitabı - İslama aid sual cavab Kitapları

İslama aid sual cavab konu başlığında toplam 4 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki İslama aid sual cavab kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Ahmet Oktay

İnkılap Kitabevi

Araştırma - İnceleme»»
Ahmed Selim

Timaş Yayınları

Batı'nın görevi batırmak, doğu'nun doğurmak. Tarih böyle sölüyor... Biz kendimize gelemezsek, dünyadaki çalkantılar müspet bir inkişafa dönüşemez. Mesuliyetimizi idrak ettiğimiz gün, aradaki münasebetin sırrı aydınlanacaktır. Hep taklitle yetindik. Her yeniyi iyi zamanın her getirdiğini faydalı zannetik. (Arka Kapak) »»
Faruk Beşer

Bilge Yayıncılık

İslama Göre Sosyal Hayatımız adlı bu eser, toplumsal hayatımızda karşılaştığımız pek çok meseleyi, farklı mezheplerin de bakış açıları ışığında detaylıca inceliyor. Eserde bir konuyla ilgili, "caizdir-caiz değildir" hükmünün ötesinde konu ile ilgili olarak mezheplerin farklı bakış açılarının verilmesi okuyuculara geniş bir yelpazede düşünebilme becerisi kazandırıyor. Ayrıca eserde; Kuran ..»»
Mehmet Ali Durmuş

Yılmaz Basım

Türklerin İslama Hizmetleri Mehmet Ali Durmuş ' Türkler kahramandırlar, dostalrına zarar vermezler. Yüce Türk milleti tuttuğu eli bırakmaz, sözünden dönmez, iyi ve kötü günlerde dostundan ayrılmaz. Böyle bir ulusla el ele vermek yeryüzünde her zorluğu yenmek için sonsuz bir güç ve yetenek kazanmak demektir.' Comenius Çek Bilgini 'Türklerin biricik sevdikleri şey hak ve hakikattır. Tarih boyunca hi..»»