Bir politikacının amacı sürekli iktidar olmaktır. Bu çaba ona çoğu zaman sorun çözme görevini unutturur. Jean Monnet [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

İlkokuma oyunları bilardo Kitabı - İlkokuma oyunları bilardo Kitapları

İlkokuma oyunları bilardo konu başlığında toplam 6 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki İlkokuma oyunları bilardo kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Hasan Güleryüz

Pegem Akademi Yayıncılık

İlkokuma yazma, binlerce yılda oluşmuş işaretleri kullanarak duygu ve düşüncelerin anlatılması yazma, yazı ile anlatılan bu duygu ve düşünceleri okuyarak anlayabilme etkinliği de okuma olarak ifade edilir. Okuma yazma öğretiminde, her iki temel beceri eş zamanlı olarak öğretilerek öğrencilerin küçük birer mucize gerçekleştirmesi sağlanıyor. Okuma yazma temel becerileriyle, kişinin anadili alt yapı..»»
Süleyman Çelenk

Morpa Kültür Yayınları

Günümüzde yalnızca okuryazar olmak başarı için yeterli olmamaktadır. Çağdaş toplumlarda dakikada 2000-3000 sözcüğün okunabildiğinden söz edilir olmuştur. Çağdaş insanın başarılı olabilmesi için başka seçeneği de yoktur. Bugünün dünyasında bilgi birikimi patlama noktasına ulaşmıştır. Bu bilgilerin birey tarafından hızla algılanması, özümsenmesi ve kullanılması gerekir. Bilgi arttıkça çocuklarımı..»»
Kamil YıldırımNecati Cemaloğlu

Nobel Yayın Dağıtım

İlkokuma Yazma Öğretimi’nde, ilkokuma-yazma öğretimi için gerekli; eğitimin temel kavramları, ilkokuma-yazma çocuğunun gelişim özellikleri, ilkokuma-yazma öğretiminde kullanılacak yeni yaklaşımlar, tam öğrenme, çoklu zekâ kuramı, yapılandırmacı öğrenme kuramı, drama, oyun-strateji, yöntem ve teknikleri sunulmuştur. Ayrıca kitapta, ses temelli cümle yöntemi ile ilkokuma-yazma öğretiminin tekn..»»
Cavit Binbaşıoğlu

Nobel Yayın Dağıtım

Çocuğun öğrenim yaşamının başlangıcında yer alan İlkokuma ve Yazma Öğretimi, onun bütün okul yaşamını, hatta daha sonraki yaşamını da etkileyen bir niteliğe sahiptir. Bu nedenle bu dersin çok iyi öğretilmesi gerekmektedir. Kitapta, bu konuyla ilgili, eğitim bilimlerinde ulaşılmış olan son araştırmalarla ortaya konan ilke ve yöntemler söz konusu edilmiştir. Bu çalışmanın, Eğitim fakültelerinin İlkö..»»
M. Feyzi Öz

Anı Yayıncılık

Kitapta; ilk okuma yazma eğitiminin dünyada ve Türkiye`de tarihsel gelişimi, ilk okuma yazma öğretiminde amaçlar, ilkeleri, program, ilk okuma yazma etkinliklerine hazırlık, ilk okuma yazmanın cümle, kelime, harf tanıma devreleri, değerlendirme çalışmaları, ilk okuma yazma öğretiminde okutulacak kitaplarda aranan özellikler, kullanılacak araç gereçler, ilk okuma yazma da kullanılacak serbest okuma..»»
Sara Gürbüz Özeren

Damla Yayınevi

Dizinin İçindeki Kitaplar: El Ele Nan Anan Oyun Oynuyor Çilekli Süt İçiyor Gemiyle Geziyor Plajda Bal Yiyor Çamaşır Asıyor Okumayı Öğrendi Karne Alıyor »»