Para, gübre gibi etrafa yayılmazsa işe yaramaz. BACO [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Hollanda bayan isimleri Kitabı - Hollanda bayan isimleri Kitapları

Hollanda bayan isimleri konu başlığında toplam 7 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Hollanda bayan isimleri kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Georges Simenon

Kabalcı Yayınları

Maigret bir mayıs öğleden sonrası Delfzijl`e geldiğinde, kendisini Hollanda`nın kuzey ucundaki bu küçükkasabaya çağıran olay hakkında kaba taslak bilgilerden başka bir şey yoktu kafasında.

Nancy Üniversitesi`nde profesör olan Jean Duclos adında biri kuzey ülkelerinde bir konferans turunda bulunuyordu. Delfzijl Denizcilik Okulu`nda öğretmenlik yapan Mösyö Popinga`nın konuğuydu. Oysa Mösyö Po..»»

Gülgün Yılmaz

Bağlam Yayınları

Halılar 13. yüzyıldan günümüze değin, Avrupa ülkeleri ile aramızda yapılan ticarete konu olan ve “Türkiye” dendiği zaman ilk akla gelen objelerin başında yer alır. Avrupa’da evlerde, kiliselerde, saraylarda kullanım gören halılar hayata öylesine işlemiştir ki sayısız ressam tarafından, renklerinin ve motiflerinin tüm canlılığıyla betimlenmiştir. İsimsiz halk sanatçılarının ilmek ilmek dokuduğu hal..»»
Georges Simenon

Kabalcı Yayınevi

Bir komiser maigret romanıdır. Maigret bir mayıs öğleden sonrası Delfzijl'e geldiğinde, kendisini Hollanda'nın kuzey ucundaki bu küçük kasabaya çağıran olay hakkında kaba taslak bilgilerden başka bir şey yoktu kafasında. Nancy Üniversitesi'nde profesör olan Jean Duclos adında biri kuzey ülkelerinde bir konferans turunda bulunuyordu. Delfzijl Denizcilik Okulu'nda öğretmenlik yapan Mösyö Pop..»»
Sarvar Gurbanov

Akis Kitap

Hollanda Hastalığı iktisat literatürüne hangi olayla dahil olmuştur? Amerika'nın Ay'a insan göndermesinden 11 milyar dolar daha fazla maliyeti olan 'çılgın proje'yi hangi ülke gerçekleştirdi? Rusya'daki hangi fon, neden ABD ve Avrupa denetim organizasyonlarını tedirgin ediyor? Hollanda'da işgücünün %15'i aynı anda nasıl malulen emekli olabildi? Nijerya'nın dış borcu 19 yıl..»»
Michael North

İletişim Yayınevi

17. yüzyılda Hollanda, ticarette elde ettiği başarılarla büyük bir ekonomik güce sahip olur. ***Altın Çağ*** olarak adlandırılan bu dönemde ülke, Avrupa'da okur-yazar oranının ve sanat üretiminin en yüksek olduğu yerdir: Yılda 70 bin resim üretilmektedir ve tablolar başlı başına bir mübadele aracına dönüşmüştür. Sanatın hâlâ büyük ölçüde aristokrasinin himayesinde ve aristokrasi için üretildiği di..»»
Michael North

İletişim Yayınları

17. yüzyılda Hollanda, ticarette elde ettiği başarılarla büyük bir ekonomik güce sahip olur. "Altın Çağ" olarak adlandırılan bu dönemde ülke, Avrupa'da okur-yazar oranının ve sanat üretiminin en yüksek olduğu yerdir: Yılda 70 bin resim üretilmektedir ve tablolar başlı başına bir mübadele aracına dönüşmüştür. Sanatın hâlâ büyük ölçüde aristokrasinin himayesinde ve aristokrasi için üretildiği diğer..»»
Sarvar Gurbanov

Akis Kitap

Hollanda Hastalığı iktisat literatürüne hangi olayla dahil olmuştur? Amerika'nın Ay'a insan göndermesinden 11 milyar dolar daha fazla maliyeti olan 'çılgın proje'yi hangi ülke gerçekleştirdi? Rusya'daki hangi fon, neden ABD ve Avrupa denetim organizasyonlarını tedirgin ediyor? Hollanda'da işgücünün %15'i aynı anda nasıl malulen emekli olabildi? Nijerya'nın dış borcu 19 yılda nasıl 2 milyar dol..»»