Sevmek birbirine değil, birlikte aynı noktaya bakmaktır. EXUPERY [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Hesap dondurma stardoll Kitabı - Hesap dondurma stardoll Kitapları

Hesap dondurma stardoll konu başlığında toplam 46 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Hesap dondurma stardoll kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Georges Ifrah

Tübitak Popüler Bilim Kitapları

"Ne olduysa o zaman oldu! Tanrı alçakgönüllü bendenizin o gününün tamamen ötekiler gibi olmasını istemedi." "O gün" öğrencileri Georges Ifrah`a yanıtlayamadığı şu soruyu sormuşlardı: "Efendim, rakamlar nereden geliyor? Sıfırı kim icat etti?" Gerçekten nereden geliyordu rakamlar? Bu alışılmış simgeler bize öyle açık geliyordu ki, onları bir tanrının ya da bir uygarlık kahramanının eksiksiz bir a..»»

Yılmaz Dikbaş

Toplumsal Dönüşüm Yayınları

YANLIS HESAP BAGDAT'TAN DONER AMERIKA'NIN IRAK»»
James Stewart

Türkiye Bilimler Akademisi - Tüba

Türkiye Bilimler Akademisi, ülkemizdeki mevcut nitelikli ders kitabı açığının giderilmesi amacıyla başlattığı Yabancı Ders Kitaplarının Türkçe`ye Çevrilmesi Programı çerçevesinde James Stewart`ın, Kalkülüs: Diferansiyel ve İntegral kitabını Türkçe`ye kazandırdı. Kitap, 2007-2008 öğretim yılından itibaren, özellikle eğitimin Türkçe olduğu üniversitelerde ders kitabı olarak okutulabilecek.

K..»»

Ian Ayres

Pegasus Yayınları

Dr Ayres`in Sihirli Formülü Herkesin Düşünme Yöntemini, Karar verme Yöntemini ve Analiz Yapma Yeteneğini Değiştirecek. Hemen herkesin evinde, işyerinde, çantasında veya kütüphanesinde özellikle işyeri sahiplerinin şirketlerinin geleceği açısından mutlaka elinin altında bulunması gereken bir eser.

İster Şirket sahibi olun, ister çalışan, ister küçük bir bakkal sahibi olun ister büyük bir ho..»»

Yaşar Yazıcıoğlu

Kripto Kitaplar

HER GÜÇ TÜKENİR,

ANCAK TARİHİ YÖNETME GÜCÜ SONSUZA DEK SÜRMEZ.

EMPERYALİZM BU GÜCÜ ELE GEÇİRDİ, AMA NE ZAMANA KADAR DEVAM EDECEK?

Başbakanlık Müsteşarı olarak Türk devlet ve milletine en yüksek düzeyde hizmet verme onuru yaşamış olan Yaşar Yazıcıoğlu`nun emperyalist Batı ve onun uşaklarının ülkemiz üzerindeki bitmeyen hesaplarını en ince ayrıntısına kadar ele aldığı bu kitabında; ..»»

Remzi Örten

Gazi Kitabevi

Tekdüzen muhasebe sisteminin zorunlu olarak uygulamaya konulduğu 1994’ten beri ilgililerin her zaman yanlarında taşıyabilecekleri küçük hacimli ve Tekdüzen Hesap Planındaki hesaplar ile bu hesaplann İşleyişinin açıklanmasını ve sistemle ilgili diğer açıklamaları içeren bir çalışmaya olan gereksinim giderek artmıştır. TMS’nİn uygulanmaya konulduğu tarihten günümüze kadar yapılan değişikliklere i..»»
Rüknettin Kumkale

Seçkin Yayıncılık

Bir ülkenin Dünya ile entegresini sağlamak için alınacak önlemlerden birisi mali piyasalara sunulacak bilgilerin tutarlı, anlaşılabilir ve herkesin kabul edebileceği kurallar çerçevesinde gerçek durumu yansıtıyor olmasından geçtiği muhakkaktır. Bu gayeler ile yürürlüğe konulan Tekdüzen Hesap Planı'nın uygulanmaya başlanmasından sonra düzenlenen mali tablolardaki bilgilerde tutarlılık sağlandı. Tek..»»
Cemal Öztürkler

Seçkin Yayıncılık

Tenkis davaları hakkında salt bilgi ve mevzuat içeren diğer çalışmaların aksine, üretilen hakkın somut miktarını ve ekonomik ihtiyaçlara göre güncel hesap tarzını da açıklayan özelliğiyle raflarda kabul görecek olan Mirasta Denkleştirme İade ve Tenkis Davalarında Hesap Teknikleri kitabı, efsane şeklinde yayılan Anglo/Sakson miras hukukunda, miras bırakanın tavan yapan özgürlüğünün gerçek olmadığın..»»
YMM Mevzuatı

Seçkin Yayıncılık

Muhasebenin Temel Kavramları, Mali Tablo ilkeleri Tekdüzen Hesap Planı Sistemi 7 A Seçeneğinin Kullanımı ile ilgili Tebliğ Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Kanunu (3568) YMM ve SMMM Sınav Yönetmeliği SM, SMMM ve YMM Ücretlerinin Esasları Hakkında Yönetmelik YMM`lerin Tasdik Edecekleri Belgeler, Tasdik Konuları, Tasdike ilişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik ..»»
Salih ZekiRemzi DemirYavuz Unat

Nobel Yayın Dağıtım

Türk bilim tarihi ve bilim felsefesi araştırmalarının kurucusu olan Salih Zeki, 1913 yılımda yayımlamaya başladığı Asar-ı Bakiye adlı bu yapıtında Ortaçağ İslam Dünyası’nda yapılan matematik ve astronomi çalışmalarını bütün boyutlarıyla sergilemiş ve batılı oryantalistlerin bilerek veya bilmeyerek tarihi hakikatleri çarpıtmalarını engellemeye çalışmıştır. Salih Zeki Bey Asar-ı Bakiye adlı mükemmel..»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   Sonraki sayfa »