Paranın öldürdüğü ruh, kılıcın öldürdüğü bedenden fazladır. WALTER SCOTT [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Habercilik terimleri Kitabı - Habercilik terimleri Kitapları

Habercilik terimleri konu başlığında toplam 8 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Habercilik terimleri kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Sevda Alankuş

IPS İletişim Vakfı

GAZETECILIK VE HABERCILIK HABERCININ EL KITABI»»
Sevda Alankuş

Metis Yayınları

Sevda Alankuş

Metis Yayınları

Atilla Girgin

İnkılap Kitabevi

Kültür Eğitim»»
Çiler Dursun

IPS İletişim Vakfı Yayınları

***Mevcut gazetecilik anlayışları/pratikleri farklı ölçütlerle yeniden tanımlanabilir. bu arada, büsbütün alternatif ve 'yepyeni' gazetecilik anlayışlarının/pratiklerinin peşine de düşülebilir, hatta düşülmeli. Nitekim alternatif medya örgütlenmeleri bunu çeşitli biçimlerde yapmaya çalışıyorlar. Okuyucularını 'haberci' haline getiriyorlar...*** -Doç. Dr. Sevda Alankuş- ***Hepimizi..»»
Mücahit Küçükyılmaz

Seta Yayınları

Türk basınının dış politika konusundaki genel yaklaşımını ve bu alanda yaptığı haberciliği çözümlemeyi amaçlayan ***Türk Basınında Dış Habercilik***, medya araştırmaları alanı içinde, medya sosyolojisinin ve eleştirel medya teorilerinin birikiminden hareketle tasarlandı. Raporun özgün değeri, Türkiye'deki dış habercilikle ilgili, daha önce elimizde olmayan betimsel bir çerçeve sunması..»»
Mücahit Küçükyılmaz

Seta Yayınları

?Türk Basınında Dış Habercilik? araştırması, haberin yerinde, özgün ve sahici üretiminin azaldığı, haber ajanslarına, devletlerin resmî enformasyon kaynaklarına ve think-tanklere bağımlı bir dünya haberciliğinin ortaya çıktığı bir dönemde Türkiyede dış politika haberciliğinin durumunu sorgulamak amacını taşımaktadır. Araştırma, sahasında ilk olmasının yanı sıra, bizzat alanda çalışan ve dış habe..»»