Para, gübre gibi etrafa yayılmazsa işe yaramaz. BACO [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Gezegenler ile ilgili videolar youtube Kitabı - Gezegenler ile ilgili videolar youtube Kitapları

Gezegenler ile ilgili videolar youtube konu başlığında toplam 8 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Gezegenler ile ilgili videolar youtube kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Patrick Moore

Tübitak Popüler Bilim Kitapları

Bugün dünyanın çeşitli yerlerinde pek çok kişi bir uğraş olarak yıldızları izlemekte, gecelerini yıldızlarla geçirmektedir. Astronomiyi diğer bilim dallarından ayıran en büyük özellik herkesin bu bilim dalıyla uğraşabilmesidir. Dürbün ve yıldız haritasına sahip herkes gökyüzünü gözleyebilir, hatta bilimsel değeri olan çalışmalar yapabilir. Her yıl yeni bir kuyrukluyıldız keşfeden ya da patlayan bi..»»
Nicholas Harris

Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları

Uzay, gezegenimiz Dünya`nın ötesindeki uçsuz bucaksız, karanlık boşluktur. Uzayda mesafeler muazzamdır. En yakın yıldız bile o kadar uzaktır ki, ışığı Dünya`ya dört yıldan fazla sürede ulaşır. (Işık, saniyede 300.000 kilometre yol alır). Ve bazı yıldızlar milyarlarca ışık yılı daha ötededir! »»
RAVENSBURGER PUZZLE -

Mustafa Kitabevi

Kolektif

TÜBİTAK Yayınları

Hiç merak ettiniz mi... Yıldızların büyüklüğü ne kadar? İnsanlar ilk defa ne zaman yıldızları incelemeye başladı? Güneş Sistemi ne kadar büyük; Merkür nelerden yapılmıştır? Kuyrukluyıldızların neden kuyruğu vardır? Buna benzer daha pek çok heyecan verici sorunun cevabını Sorular ve Cevaplar: Yıldızlar ve Gezegenlerde bulabilirsiniz. Tamamı renkli resimler ve şaşırtıcı gerçeklerle dolu bu kitabı o..»»
Kolektif

Boyut Yayın Grubu

Hava grubunun yerinde durmaz, hareketli tipleri İkizler, Teraziler, Kovalar, hava cildinde konuk edildi. Bu burçların insanlarının aslında durgunlaşabildiklerini ve duygusal olabileceklerini öğreneceksiniz. Yönetici gezegenleri Merkür, Venüs ve Uranüs'ün hareketlerinin doğum haritalarında neyi ifade ettiğini keşfedeceksiniz... Deli Esen Rüzgar Dağıtır, Savurur, Sonunda Durularak, Tatlı Bir Ilıklı..»»
Kolektif

Boyut Yayın Grubu

Astroloji Atlası'nın bu cildinde Toprak grubundan Boğa, Başak, Oğlak burcunun bilinmeyen kapıları aralanıyor. Toprak grubunun yönetici gezengenleri Venüs, Merkür, Satürn'ün gizemini keşfederken, gökyüzü kültürünün başka bir boyutuna tanık olacaksınız... Toprak Grubunda Doğanlar, Doğuştan İhtiyatlı, Dikkatli Olduklarından Olayları Kontrol Altında Tutmasını Bilirler. Toprağın Bereketi Hayatlarına Y..»»
Kolektif

Boyut Yayın Grubu

Su grubunun tavırları sürekli değişen insanları Yengeçler, Akrepler ve Balıklar'ı anlattıığımız Su cildimizde, pek çok ince ayrıntıya girilerek onların gizli kalmış özelliklerini yansıttık. Her burcun pozitif ve negatif yönlerini görerek, bilmediğiniz pek çok noktadaki terslikleri olumlu hale getirebilecek ipuçları elde edebileceksiniz. Yönetici gezegenleri, Ay, Plüton ve Neptün'ün, doğum haritala..»»
Kolektif

Boyut Yayın Grubu

Astroloji Atlası'nın bu cildinde Ateş elementi ele alınarak, Ateş burçlarından Koç, Aslan ve Yaylar'ın bilinmedik yönleri size sunuldu. Okudukça şaşıracak, yönetici gezegenleri Mars, Güneş ve Jüpiter'in uzaklardan size nasıl gülümsediklerine tanık olacaksınız. Acaba geri giden Güneş ve Jüpiter toplumsal olaylarda ne derece etkililer? Yükselen Enerjiyi ve Dışa Dönüklüğü Temsil Eden Ateş, Aynı Zama..»»