Alçak ruhlu olanlar para arar, yüksek ruhlu olanlar ise saadet arar. OSTROVSKi [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Fare hangi kokudan kacar Kitabı - Fare hangi kokudan kacar Kitapları

Fare hangi kokudan kacar konu başlığında toplam 69 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Fare hangi kokudan kacar kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Rüstem İbrahimbekov

Dönence

FARE/ KUMSALDA BIR EV»»
Ayla Çınaroğlu

Uçanbalık Yayınları

Sahne ortasında büyük, rahat bir koltuk, üstünde çarpıcı renkli bir yastık; geride, bir çerçeveden oluşan sokak kapısı. Tini, koltukta yatar durumda. Karşısında televizyon, elinde kumanda aracı, yarı uyur yarı uyanık, kanal değiştirir.

Okul Öncesi ve İlkokul Çağı İçin

»»
Yüzük Hem Türkçe, Hem İngilizce CD`li

Doğan Egmont Yayıncılık

"Müzikli Dünya Masalları dizisi, dünyanın farklı coğrafyalarında kulaktan kulağa yayılmış masalları farklı bir yorum ve müzikler eşliğinde hem Türkçe hem de İngilizce olarak sizlerle buluşturuyor. İster okuyun, ister şarkılarına eşlik edip dans edin ya da renkli çizgilerin dünyasında gezinin. İyi eğlenceler... Derleyen, seslendiren ve besteleyen: Şebnem Oral" »»
Paco Livan

Redhouse

15 x 20 cm., 48 sayfa, 8-12 yaş grubu için, karton kapak Yazan & Derleyen : Paco Livan Resimleyen : Marta Torrao Çeviren : Esin Güngör »»
İnci Kut

İnkılap Kitabevi

Hayvanlar Dünyası»»
James Patterson

İnkılap Kitabevi

Dünya Yazarlarından Romanlar»»
Muhammed Kasimi

Nar Yayınları

Okul öncesi ve ana okulları için hazırlanan 8 kitaplık Yeşil Orman Dizisinin kitaplarından biri... Her biriyle olumsuz bir tavır hikaye edilmektedir. Hikayelerin sonunda ise yanlış yapan hatasının farkına varmakta, özür dilemekte ve kendisini düzeltmekte... Bol resimli ve ilgi çekici tiplemelerle çocuklar bu kitapları daha bir sevecek... »»
Nefise Atçakarlar

Timaş Yayınları

Çok eski zamanlarda, minicik bir fare yaşarmış. Bu minik fare, kırlarda dolaşmayı pek severmiş. Bir gün yine hoplaya zıplaya gezerken, karşısına kocaman bir hayvan çıkmış. Fare onu görünce şaşırmış. Şöyle bir yukarı bakmış. Kendisi neredeyse bu hayvanın ayağı kadar küçükmüş. Onun yanına yaklaşmış: -Merhaba, demiş. Kocaman hayvan: -Merhaba, diye cevap vermiş. Fare: -Seninle arkadaş olabilir..»»
Yavuz Bahadıroğlu

Nesil Çocuk Yayınları

Pamuk kedi demiryolu kenarındaki bahçeli evde yaşıyordu. Beyaz, uzun, tüyleri vardı. Onu koltuğun üstüne kıvrılmış yatarken gören, imkanı yok, bir kedi olduğunu anlayamazdı. Her nasılda unutulmuş bir avuç pamuk sanırdı. Zaten bu yüzden ev sahipleri "Pamuk" adını vermişlerdi. Herkes onu çok seviyordu. Sadece güzel değil, çok iyi bir avcıydı. Evdeki tüm fareleri ürkütüp kaçırtmıştı. (Kitabın İç..»»
Hikmet Ulusoy

Beyaz Balina Yayınları

Anne fare ile yavruları, yuvalarında sıkışıp kalmışlar, çünkü dışarıda kocaman bir kedi dışarı çıksınlar da onları avlayayım diye bekliyor. Ancak anne fare, yavrularına sabretmeyi öğretiyor. Bakalım en sabırlı kim? Kedi mi, yoksa fareler mi? (Tanıtım Bülteninden) »»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa »