Yastık diye başını ateşe dayayan, yatak diye yılanların üzerine yatan bir adam, emniyet ettiği bir dostundan, düşmanlık sezen bir adamdan daha rahat uyur. BEYDEBA [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Eminem Kitabı - Eminem Kitapları

Eminem konu başlığında toplam 3 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Eminem kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Anthony Bozza

Goa Basım Yayın

Bu kitap, milyonlarca satan kayıtlara, şoke edici şarkı sözlerine imza atan, eşi ve annesiyle halk önünde ettiği kavgalar, kazandığı Oscar ve Grammy ödülleri ve kışkırtıcı kafiyeleriyle çeşitli yaş ve çevreden pek çok insanı kendine hayran eden, günümüzün en başarılı ve hâlâ gizemli şarkıcılarından birinin üzerinde parlayan spot ışıkları.

Bu, bir rap şarkıcısının sıradan bir biyografisi d..»»

Eminem

Stüdyo İmge Yayınları

Yer, Los Angeles`ta bir otel odası, Kasım 1998. Eminem`in keyfi gıcır. Sözcüğün tam anlamı ile bütün bir gündür dur durak bilmeden şiir yazıyordu. Sözcükler ağzından, sanki bıçak yarasından fışkıran kan gibi akıyordu -sarsıcı, tuhaf, gülünç sözcükler. Bunda, aldığı hapların ve Bacardi`nin bir etkisi olduğuna eminim ama coşkun enerjisi ve çarpık mizah anlayışı asıl görülmesi gereken güçleriydi. Bey..»»
Suat Bilgi

Stüdyo İmge Yayınları

Sevsek de sevmesek de Beğensek de beğenmesek de. Bugün dünyanın en çok konuşulan, en çok satan hırçın çocuğun, daha geniş ifadeyle, Eminem Show`un şarkı sözleri, şarkı sözlerinin Türkçe açıklamaları. Türkiye`nin en çok okunan yazarlarından yorumlar, serzenişler, kabullenişler, tedirginlikler. »»