Para, gübre gibi etrafa yayılmazsa işe yaramaz. BACO [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Eda ece bez bebekteki rolü izle Kitabı - Eda ece bez bebekteki rolü izle Kitapları

Eda ece bez bebekteki rolü izle konu başlığında toplam 191 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Eda ece bez bebekteki rolü izle kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Melek Güngör

Morpa Kültür Yayınları

İlköğretim 1. sınıf öğrencileri için hazırlanmış 10 kitaplık dizide; Uzaylı Rola’nın serüvenleri anlatılıyor. Yaşadığı yerden sıkılan Rola, bir gün Dünya’ya doğru yola çıkar. Kitabı okuyan çocuklar da, Rola ile birlikte hem minik bir uzay yolculuğu yaparlar, hem de dünyayı dolaşırlar.»»
Melek Güngör

Morpa Kültür Yayınları

Rola, uzaydan bile gördüğü Çin seddi`ni çok merak ediyordu. Uzay gemisiyle doğuya doğru yol almaya başladı... Yolunun üstündeki ülkeleri gezdi. Yeni insanlarla tanıştı. Uzaylı Rola`ya Çin`i, Ai Çing adlı bir çocuk gezdirdi. Rola, Çin`den ayrılırken neler öğrenmişti neler...»»
Melek Güngör

Morpa Kültür Yayınları

Uzaylı Rola, bir dünya haritasını açıp gideceği yerleri işaretledi. Sonra da, uzay gemisine binip yola çıktı.»»
Melek Güngör

Morpa Kültür Yayınları

Uzaylı Rola, Güneş`i ve çevresindekileri yakından görmek istiyordu. Uzay gemisiyle Güneş sistemi`nde dolaşmaya başladı. Her biri birbirinden değişik ve ilginç gezegenleri beğeniyle izledi. Sonra da, Güneş`in çevresinde dolaşmak istedi. Rola, orada ne gördü dersiniz?»»
Melek Güngör

Morpa Kültür Yayınları

Siz hiç, yavrusunu karnındaki kesede taşıyan bir hayvan gördünüz mü? Uzaylı Rola`ya, gezisi sırasında tanıştığı bu hayvan çok ilginç gelmişti. Onunla arkadaş oldu, oyunlar oynadı. Birlikte koştular. Keseli hayvan, Rola`yı Avustralya`nın iç kısmına götürdü. Rola, orada kimleri gördü dersiniz?»»
Melek Güngör

Morpa Kültür Yayınları

Uzaylı Rola, gittiği ülkelerden birinin kraliçesi olmayı umuyordu. Bu umutla, önce Amerika`ya ve Meksika`ya, sonra da Brezilya`ya gitti.. Kendini ünlü bir karnavalın ortasında buldu.»»
Melek Güngör

Morpa Kültür Yayınları

Geceleyin gökyüzüne baktığınızda pırıl pırıl parlayan yıldızlar görürsünüz. Uzaylı Rola, bu yıldızlardan birinde yaşıyordu. Yaşadığı gezegende her şey kristaldendi. Bir gün Rola, bu Kristal Gezegende yaşamaktan sıkıldı ve bir karar verdi. İşte, Uzaylı Rola`nın serüvenleri böyle başladı...»»
Melek Güngör

Morpa Kültür Yayınları

Rola, uzay gemisiyle dünyanın her yerini gezmişti. Ama nerede yaşayacağına henüz karar vermemişti. Üstelik, hiç kimse ona kraliçe olmasını önermemişti. Rola, dünyaya ilk indiği yere gitti. Orada onu, hoş bir sürpriz bekliyordu.»»
Melek Güngör

Morpa Kültür Yayınları

Uzaylı Rola`nın yaşadığı yer, ne soğuk ne de sıcaktı. Her şey kristaldendi. O yüzden Rola, Güney kutbu`nda çok üşüdü. Tam oradan ayrılmayı düşünüyordu ki, şaşkınlıkla olduğu yerde kalakaldı.»»
Melek Güngör

Morpa Kültür Yayınları

Rola`nın uzay gemisi yemyeşil bir çayıra inmişti. Rola dışarı çıkınca, kendisine "Mooo!" diye seslenen bir yaratıkla karşılaştı. Rola şaşkınlık içindeydi. Bu dünyalı ne kadar da garipti...»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa »