Sevmek birbirine değil, birlikte aynı noktaya bakmaktır. EXUPERY [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Derin su isminin anlami Kitabı - Derin su isminin anlami Kitapları

Derin su isminin anlami konu başlığında toplam 142 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Derin su isminin anlami kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Atilla Akar

Timaş Yayınları

CASUSLAR DERIN SAVASIN SIRADISI NEFERLERI»»
İsmet Bozdağ

Yaba Yayınları

CHE ULU VE DERIN BELGESEL OYUN ERNESTO CHE GUEVARA»»
Mahir KaynakÖmer Lütfi Mete

Timaş Yayınları

Almanya`da Baider Mainhoff, İtalya`da Kızıl Tugaylar üyelerini bir gecede çökertmek nasıl bir derin devlet operasyonudur? ABD Başkanı Kennedy hangi derin devletlerin yaptığı ittifak sonucu öldü? Susurluk kazası kimin eseri? Sır perdesi hâlâ aralanmış Uğur Mumcu, Eşref Bitlis, Necip Hablemitoğlu vb. cinayetler hangi istihbarat örgütünün operasyonu? Dünyanın en iyi yapılanmış derin devleti hang..»»
Serhan Yedig (Söyleşi)Necdet Açan

Karakutu Yayınları

Devlet-mafya-siyaset üçgenindeki kirli ilişkileri saklanamayacak şekilde ortaya döken Susurluk Kazası`na ek olarak daha öncede elde edilen bilgiler bir çetenin varlığına işaret ediyor gibiydi! Oysaki Aktüel Dergisi Susurluk Skandalı patlamadan çok önce yayımladığı Hüseyin Baybaşin röportajıyla devlet-mafya-siyaset üçgenindeki kirli ve bir o kadar da büyük ilişkilere zaten dikkat çekmişti. Aktüel D..»»
Alişan SatılmışMetin Turhan

Platin Yayınları

Denizler`e, Sarplar`a "Mısır patlatır gibi bomba patlattıranlar" onların hangisini yaşatır ya da korur?
Her işin içinde, her olayın yanında olmasına rağmen başına hiçbir şey gelmemiştir. Birgün Kabibay`ın evinde toplandık. Hidayet Ilgar, T. Turhan, İrfan Solmazer ve daha birçok kişi vardı. Bir ara İ. Solmazer bana, "Erol, sen denizcileri ihmal etmişsin." dedi.
"Kimi ihmal etmişim?" diye so..»»
Atilla Akar

Timaş Yayınları

DERIN DUNYA DEVLETI GIZLI DOKTRININ KURESEL EFENDI»»
Şakir Süter

Birharf Yayıncılık

DERIN HALK»»
Hakkı Öznur

Alternatif Yayıncılık

DERIN SOL CATISMALAR CINAYETLER INFAZLAR 2 CILT»»
Patricia Highsmith

Can Yayınları

DERIN SULAR»»
Çerkes Karadağ

Doruk Yayınları

Fotoğraf, düşünme biçimini ve onunla buluşan estetik tasarımı, bir çerçeve içinde görünüp yapma sanatıdır. Fotoğrafın en can alıcı özelliği işte bu eylemliliğidir. Fotoğrafın depin anlamı, fotoğraflarda ve hareketli görüntülerde açık biçimde sunulan mesajların gerisindeki anlamları ve görmeyi özellikli kılan ruhsal ve imgesel şekillenmeleri irdeleyen bir bilinç düzeyine sahip olunması gereği..»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa »