Para, gübre gibi etrafa yayılmazsa işe yaramaz. BACO [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Dalgalar fizik slayt Kitabı - Dalgalar fizik slayt Kitapları

Dalgalar fizik slayt konu başlığında toplam 18 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Dalgalar fizik slayt kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Virginia Woolf

İletişim Yayınları

Virginia Woolf, Dalgalar`da dış dünyayı yok eder. Üç erkek ve üç kadının çocukluklarından yaşlılık dönemlerine kadar tüm hayatlarının anlatıldığı kitapta dış dünya nesnel olarak değil, ancak kişilerin iç dünyalarına yansıdığı kadarıyla verilir. "Bir olay örgüsüne uyarak değil, bir ritme uyarak" yazılan kitap, "şiir olmayan herhangi bir şey edebiyata neden girsin ki" diyen Woolf..»»
Serway Beichner

Palme Yayıncılık

Bu kitabın amacı, fiziğin temel kavram ve prensiplerini öğrenciye açık ve mantıklı bir şekilde vermek ve gerçek dünyadaki ilginç uygulamalarla birlikte geniş bir bakış açısı içinde fiziğin temel prensip ve kavramlarının anlaşılırlığını sağlamaktır. Bu amaçlara ulaşmak için, kitabın içeriği sağlam fiziksel tartışmalar üzerine kurulmuştur. Aynı zamanda, öğrencilere fiziği sevdirmek için, fiziğin müh..»»
Güneş Tanır

Palme Yayıncılık

Lisa Thompson

Literatür Yayıncılık

Sörfçüler büyük dalgaları nasıl aşıyorlar? Tsunamiler nasıl başlar? Dalgalar başka nelere yol açar? Bu konu hakkında her şeyi okuyun. »»
Sevim Ak

Can Yayınları

Dalgalar Dedikoduyu Sever»»
Esin Tan

Tek Ağaç Yayınevi

Rabin, hayatında ilk kez böyle bir an yaşıyor gibiydi. Bugüne dek hep güzel modeller seçmişti, fakat Tuana başka idi. Böyle bir poz vermeyi önce kesinlikle reddetmiş, uzun tartışmalar sonucu 'evet' diyebilmişti. Bu kapalı mekanda her şey onun güzelliğine hayran olmuş gibiydi. Aynadaki hafif flu görüntüsü genç ressamın tuvalinde sessizce şekillenirken, bu güzelliği vurgulayabilmek için..»»
Özcan Temel

Cinius Yayınları

Sis Dağı'ndan aşağı İn dereye, dereye Neyleyim İstanbul'u Aşığım Görele'ye... Ona âşık olmamak söz konusu olabilir mi bunca doğal güzelliği, onca çekiciliği karşısında? Havasını soluyan, suyunu içen; yağmurunun tıkırtısıyla uyuyan; denizinde, deresinde yüzen; dağlarında gezen; tarlasını belleyen; fındığını döşüren... Görele'yi unutabilir mi? Unutabilir mi çarşısında, pazarında dolaşan; pi..»»
Sharon DalgleishLisa Thompson

Literatür Çocuk

Sörfçüler büyük dalgaları nasıl aşıyorlar? Tsunamiler nasıl başlar? Dalgalar başka nelere yol açar? Bu konu hakkında her şeyi okuyun. İçindekiler; - Haydi Sörf Yapalım! - Dalgalar Çıldırıyor - Dalgaların En Azmanı - Bunları Biliyor musunuz? - Sözlük - Dizin (Tanıtım Bülteninden) »»
Sibel ÖzbudunBalkı Şafak

Nota Bene Yayınları

***Dışarda Deli Dalgalar*** ülkemiz hapishanelerindeki siyasi tutuklularla dayanışmak amacıyla 2008 yılında oluşturulmuş bir vatandaş inisiyatifi. İçimizden herhangi bir ***deli***nin fikri olarak doğmuş bir gönüllü çalışması. Biz ***Dışarıdaki Deli Dalgalar***, dışarıdan ***içeriye*** gönderdiğimiz kitaplarla, mektuplarla deliler buluşmasını çoğaltıp, duvarlarda çatlaklar oluşturm..»»
Serdar Rifat Kırkoğlu

Ayrıntı Yayınları

Dalgalar isimli yeni romanında Serdar Rifat, kendi kişisel geçmişinin peşine düşmüş rantiye bir aydın olan kahramanı Vedat Evrenosoğlu'nun yaşamından birkaç aylık bir dönem üzerine yoğunlaşıyor. Öyle ki kahramanın yaşamında birden fazla alanda karar vermesi gereken kritik bir evre bu: Ukraynalı İrina'nın cazibesi ama aynı zamanda karanlık kimliğiyle kendisini içinde bulduğu duygusal karmaşanın sal..»»
 « Önceki sayfa   1   Sonraki sayfa »