Kılavuzu para olana her kapı açıktır. SHAKESPEARE [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Chp.org.tr hane sorgulama.aspx Kitabı - Chp.org.tr hane sorgulama.aspx Kitapları

Chp.org.tr hane sorgulama.aspx konu başlığında toplam 6 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Chp.org.tr hane sorgulama.aspx kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Jane Hathaway

Tarih Vakfı Yurt Yayınları

Bu kitap, aslen Mısır`ın yeniçeri birliği içinde, büyük ölçüde Anadolu kökenli askerlerden oluşan ve 18. Yüzyılın sonunda Mısır`a hakim olan kazdağlı hanesinin ükselişinin hikayesidir. Okuyucular bu aileyi aslen memluk olan ve 1760`ların sonunda osmanlı sultanına karşı ayaklanan meşhur Bulut Kapan Ali Bey`in liderliğindeki grup olarak hatırlayacaklardır. Yine bu aile, Bonaparte`in 1798 yılındaki i..»»
Mithat Uysal

Nirvana Yayınları

SQL Kitabımın ilk baskısı ince bir kitap olarak yayınlanmıştı ve Türkiye'de bu konuda yayınlanan ilk kitaptı. Kitabın yayınlandığı sıralarda SQL dili çok kısıtlı çevrelerde bilinmekte idi. Bugün ise, SQL dili, veritabanı sistemlerinin standart dili olarak çok yaygınlık kazanmıştır ve bunun sonucunda da SQL kitabımız ilk ve temel bir kitap olarak pek çok üniversitede ve bilgisayar meslekokulları..»»
Musa Çiçek

Nirvana Yayınları

Bu kitabı elinize aldığınıza göre veritabanı teknolojileriyle az ya da çok ilgileniyorsunuz demektir. Veritabanı kavramı bilişim teknolojileri ile ilgilenen herkesin çok iyi bilmesi gereken bir kavramdır. Çünkü hangi programlama dilini kullanıyorsanız kullanın kaçınılmaz olan bir durumla mutlaka karşı karşıya kalacaksınız. ***Verileri Depolamak***. Verileri depolayıp daha sonra tek..»»
Mehmet Saffet Sarıkaya

Sone Yayınları

***Ban, özgürlüğümü kazanmak için meydanlarda çok dayak yedim.*** Toplumcu gerçekçi edebiyatımız tüm kuşatmalara rağmen varlığını sürdürüyor, sürdürmek zorundadır da. Saffet Sarıkaya, Sorgulama adını verdiği öykü kitabını, sözünü ettiğim çizgide oluştururken, bir çoğuna tanıklık ettiği olay ve olguları, yaşamın diyalektiğinde değerlendirmiştir. (Arka Kapak) ..»»
Orçun Türkay

Yapı Kredi Yayınları

Peri Masalları (2004), Zavallı (2008), Belkıs, Cevat ve Ne İdüğü Belirsizler (2011) kitaplarıyla kendine ayrıksı bir yer edinen Orçun Türkay bu defa sıkı bir anlatıyla okuru karşısına çıkıyor. Dans Ediyor Bir Hane özellikle edebiyat entelektüellerinin ilgisini çekecek. Çünkü günümüz anlatısına yepyeni bir perspektif önerisi sunuyor. Yeni Roman akımına özgü benzetme ve anıştırmalarla dolu, sinem..»»
Mithat Uysal

Nirvana Yayınları

SQL Kitabımın ilk baskısı ince bir kitap olarak yayınlanmıştı ve Türkiye'de bu konuda yayınlanan ilk kitaptı. Kitabın yayınlandığı sıralarda SQL dili çok kısıtlı çevrelerde bilinmekte idi. Bugün ise, SQL dili, veritabanı sistemlerinin standart dili olarak çok yaygınlık kazanmıştır ve bunun sonucunda da SQL kitabımız ilk ve temel bir kitap olarak pek çok üniversitede ve bilgisayar meslekokullarınd..»»