Sevgi ne kadar büyükse kederi de o kadar büyük olacaktır. SPİNOZA [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Cep info iptali vodafone Kitabı - Cep info iptali vodafone Kitapları

Cep info iptali vodafone konu başlığında toplam 10 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Cep info iptali vodafone kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Mine Toktaş

Seçkin Yayıncılık

Günümüzde devletin vatandaşlarına sunmak zorunda olduğu hizmet çeşitliliği, kamu harcamalarının giderek artmasına neden olduğu gibi, kamu alacağının başarılı bir şekilde tahsilini daha da önemli hale getirmiştir. Bu çalışma; kamu borçlusunun, hükümsüz sayılan tasarruf ve işlemlerinin iptali ile üçüncü kişilere geçen malvarlığı hakkında cebri icra işlemlerinin devamı konularını kapsamaktadır. Biz..»»
Özkan Gültekin

Seçkin Yayıncılık

Cebimizde taşıdığımız para gibi değer ifade eden kıymetli evrakın paradan tek farkı kaybolduğunda iptali için izlememiz gereken usuli bir yolun olmasıdır. Bu usuli yolu inceleyen kitap; iptal kavramının hükümlerini ve yasal düzenlemeleri örnek Yargıtay kararları ile açıklamaktadır.»»
Zekeriya Yılmaz

Seçkin Yayıncılık

Bu kitapta, tapu sicili ayrıntılı olarak incelenmekte; tapu sicili işlemleri üzerinde durulmakta ve yolsuz tescil, terkin, tadil, şerh ve beyanın düzeltilmesi; belgelerine aykırı yazım hatalarının, basit yazı yanlışlıklarının düzeltilmesi yolları teferruatlı bir şekilde ele alınmaktadır. Ayrıca, ülkemizde oldukça sık rastlanan tapuda ad-soyadı ve cinsiyet düzeltilmesi; sınır ve yüzölçümü düzeltilm..»»
Celal Ülgen

Beta Basım Yayım

Plakaya Düzenlenen Trafik Para Cezalarının İptali Davaları»»
Erhan Günay

Seçkin Yayıncılık

Borcunu ödememek düşüncesiyle mallarını alacaklılardan kaçıran borçluların giderek toplumda yoğunlaştığı bilinen bir gerçektir. Kötü niyetli bu tür borçlunun hileli tasarruflarla malını bir başkasına geçirdiğinin Fark edilmesi üzerine alacaklının başvurabileceği hukuki yol ***tasarrufun iptali davası***nı açmaktır. Anılan davaya konu tasarruflar, borçlunun hukukça geçerli olan tasarru..»»
Hasan Özkan

İtirazın Kaldırılması ve İptali - Hasan Özkan - %15 indirimli : Kitap***>*vbcrlf*
-Delillerin Sunulması -İddia ve Savunmanın Genişletilmesi ya da Değiştirilmesi Yasağı -Ön İnceleme ve Tahkikat -Davanın Açılmamış Sayılması -Mahkemece Verilecek Hüküm -Kararın Tefhimi -İlk İtirazlar -İlk İtirazların İleri Sürülmesi -İlk İtirazların İncelenmesi »»
Hasan Özkan

Legal Yayıncılık

-Delillerin Sunulması -İddia ve Savunmanın Genişletilmesi ya da Değiştirilmesi Yasağı -Ön İnceleme ve Tahkikat -Davanın Açılmamış Sayılması -Mahkemece Verilecek Hüküm -Kararın Tefhimi -İlk İtirazlar -İlk İtirazların İleri Sürülmesi -İlk İtirazların İncelenmesi »»
Hasan Özkan

Legal Yayıncılık

TASARRUFUN İPTALİ DAVALARI- SERİ 13 Hasan ÖZKAN (Em. İstanbul Hukuk Hakimi) - İcra Mahkemesinde Uygulanacak Basit Yargılama Hukuku - Borçlunun Tasarruflarının İptali (Bozulması) Davaları - İvazsız Tasarrufların Butlanı - Acizden Dolayı Tasarrufların Butlanı - Zarar Verme Kastından Dolayı Tasarrufların Butlanı - Tasarrufun İptali Davalarında Yargılama Usulü - Tasarrufun İptali Davasında..»»
İsmail Ferid

Çizgi Kitabevi Yayınları

"Kütüphanesi söz konusu bilimlerle ve matematik bilimler ve felsefeyle ilgili Fransızca kitaplarla dolu ve Türkçe veya Arapça yazılmış kitaplardan da her bir müslümanın evinde bulunabilecek bir 'ilmihâl'den bile mahrum idi (...) 'Hele buraya Mushaf koymanıza ben dahi razı olmazsam da hiç olmazsa bir ilmihâl bile bulunmamasına şaşarım' dediğimde, 'Hiç bulunduramayacağım bu kitabın ismi nereden hat..»»