Para, gübre gibi etrafa yayılmazsa işe yaramaz. BACO [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Benim sayfam anafen Kitabı - Benim sayfam anafen Kitapları

Benim sayfam anafen konu başlığında toplam 404 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Benim sayfam anafen kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Erdal Demirkıran

Kashna Kitap Ağacı Yayınları

Herkesin kendine göre bir dağı vardır ve herkes kendi dağında yaşar mevsimleri. Senin güneşin yakamaz beni, benim kışımla da sen asla zatürree olamazsın. Şimdi çık kendi dağına, ayakkabılarını çıkar ve koş. Doludizgin koş! Arkana bile bakma koşarken. Bakma; çünkü arkanda hiç kimse yok! O dağ sadece senin. Ayağını basmadığın hiçbir şer kalmasın. Her yerini ezbere bil bu dağın. Yeni ağaçlar dik da..»»
Sabri Kaliç

Neden Kitap

Bir zamanlar dünyaya gelmeye hazırlanan bir bebek varmış. Bir gün Tanrı`ya sormuş: - Tanrım, beni yarın dünyaya göndereceğini söylediler, fakat ben o kadar küçük ve güçsüzüm ki, orada nasıl yaşayacağım? - Tüm meleklerin arasından senin için bir tanesini seçtim. O seni bekliyor olacak ve seni koruyacak. Meleğin sana her gün şarkı söyleyecek ve gülümseyecek. Böylece sen onun sevgisini hiss..»»
Buket Uzuner

Everest Yayınları

Benim Adım Mayıs»»
Aysel Gürmen

Uçanbalık Yayınları

BENIM ADIM SELEN»»
Necati Güngör

Bulut Yayınları

BENIM ANNEM GUZEL ANNEM/SECILMIS ANNE OYKULERI»»
David Beckham

Elips Kitap

BENIM HAYATIM POSTER+KITAP+ALBUM»»
Jennifer Siklos

Net Yayıncılık

Küçükler için tasarlanmış, resimli, harika bir sözlük. »»
Halide Nusret Zorlutuna

Timaş Yayınları

Her çocuk, bence okunmaya değer meraklı bir kitap; karşısında uzun uzun, hayran hayran düşünülecek bir bilinmeyenler alemidir. Yirmi bir yıldan beri bu kitapları yaprak yaprak, satır satır okumaya ve anlamaya çalışıyorum. Fakat hala "Çocuk" adlı kitapta anlayamadığım, sökemediğim cümlelere rastladığım olur. Bu itirafımdan sonra, okuyucularım bu eserde, tecrübelerin belki haklı; fakat herhalde so..»»
Ali Berktay

Mitos Boyut Yayınları

BENIM MESKENIM DAGLARDIR»»
Pierluigi Collina

Altın Kitaplar Yayınevi

Pierluigi küçücük bir çocuktu, yüreği futbol ateşiyle yanıyordu. Okulundan arta kalan tüm zamanını futbol oynayarak geçiriyordu. Bir gün bir yerlere gelecekti, ama şimdiden ne olacağını kestiremiyordu. Pierluigi büyüdü ve sonunda bir arkadaşıyla kararını verdi. "Neden olmasın?" O gün onun içn bir dönüm noktasıydı. Bundan sonraki hayatını tümüyle futbola adayacaktı. Karar vermişti bir kere, ha..»»

 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa »