Kılavuzu para olana her kapı açıktır. SHAKESPEARE [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Bank asya cep sube aktivasyon Kitabı - Bank asya cep sube aktivasyon Kitapları

Bank asya cep sube aktivasyon konu başlığında toplam 14 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Bank asya cep sube aktivasyon kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
WREBBIT PUZZLE -

Mustafa Kitabevi

E.Ahmet Tonak

İstanbul Bilgi Üniversitesi Yayınları

2009 yılında İstanbul'da gerçekleştirilen IMF ve Dünya Bankası toplantısında dünya 21. Yüzyılın ilk yarısındaki en büyük ekonomik krizn içindeydi. Toplantıda konuşulanlar ve ortaya atılanlar mevcut hal ve yakın gelecek için de iyi gelişmelere işaret etmemişti. Bu toplantının ardından İstanbul Bilgi Üniversitesi Uluslararası Ekonomi-Politik Yüksek Lisans programı öncülüğünde dünyadaki ..»»
1890

Osmanlı Bankası Arşiv Ve Araştırma Merkezi

Winner of the Special Prize in the Ottoman Bank Archives and Research Centre's competition unveiling the history of Turkish banking and finance in 2001, John Karatzoglou's The Imperial Ottoman Bank in Salonica: TMhe First 25 Years (1864-1890) reconstructs the atmosphere in this branch of the bank in the late nineteenth century. The second largest Ottoman city in the European part of t..»»
Andre Autheman

Osmanlı Bankası Arşiv Ve Araştırma Merkezi

Founded by London financiers at the instigation of the Ottoman government in the 19th century as the bank of issue of the Ottoman Empire, the Imperial Ottoman Bank developed as a dual product of Ottoman rulers' reforming spirit and the expansion of Western capitalism in search of new territories in which to invest. In its founders' minds, the bank was not limited to the issuing of mon..»»
André Autheman

Osmanlı Bankası Arşiv Ve Araştırma Merkezi

Osmanlı Bankası, 19. yüzyılda Osmanlı hükümetinin talebi, Londra'da bir sermaye grubunun girişimi ve bir süre sonra Fransız ortakların da katılımıyla kurulduğunda; bir yandan Osmanlı İmparatorluğu'ndaki büyük modernleşme hareketinin, diğer yandan da batı kapitalizminin henüz bakir kalan kaynakları işletme isteğinin simgesiydi. Banka, kuruluşundan itibaren yalnızca emisyon bankası ve d..»»
Kolektif

Kılavuz 2006 Eğitim Yayınları

Kolektif

Kılavuz 2006 Eğitim Yayınları

Kolektif

Kılavuz 2006 Eğitim Yayınları

Kolektif

Kılavuz 2006 Eğitim Yayınları

 « Önceki sayfa   1   Sonraki sayfa »