Bilirken susmak, bilmezken söylemek kadar çirkindir. Eflatun
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Anasayfa Şiirler Edebiyat Defteri Yazılar Edebiyat Defteri Forum Edebiyat Defteri Etkinlikler Edebiyat Defteri Nedir? Edebiyat Defteri Kitap Kitap  Edebiyat Defteri Tv TiVi Edebiyat Defteri Sesli Şiirler Müzik Edebiyat Defteri Blog Edebiyat Defteri Atölyeler Atölye  Edebiyat Defteri Bicümle Edebiyat Defteri Arama Edebiyat Defteri İletişimKitap Ara:
Kitap Kişi

Asenkron motor etiket okuma Kitabı - Asenkron motor etiket okuma Kitapları

Asenkron motor etiket okuma konu başlığında toplam 6 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Asenkron motor etiket okuma kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Faik MergenSibel Zorlu

Birsen Yayınevi

Asenkron Makineler Asenkron Makinelerin Konstrüksiyonu Manyetik Alan Şekilleri ve Döner Alan Asenkron Makinenin Eşdeğer Devresi Asenkron Makinede Moment Asenkron Generatör Bir Fazlı Asenkron Motorlar »»
İlhami Çolak

Seçkin Yayıncılık

Bu kitap Mühendislik Fakülteleri ile Teknik Eğitim Fakültelerinin lisans öğrencilerinin seviyesindedir. Meslek Yüksek Okullarındaki öğrenciler için de yararlı olacaktır. Kitap üç fazlı asenkron motorlar hakkında olup, çok açık ve anlaşılır bir dille yazılmıştır. Yüksek Lisans ve Doktora seviyesinde çalışma yapan araştırmacıların da kullanabileceği düşüncesiyle, asenkron motorların modellenmesi b..»»
İlhami Çolak

Nobel Yayın Dağıtım

Bu kitap, mühendislik fakülteleri ve teknik egitim fakültelerinin lisans seviyesindeki ögrencilerinin bilgi düzeyi baz alinarak hazirlanmistir. Çalismada, asenkron motorun tork, akim, güç ve hiz gibi degerlerinin, denklem sistemi kurularak açiklanmasina özellikle dikkat edilmistir. Asenkron Motorlar kitabinda; her konuyu ele alan çözümlü örnek ve çalisma sorusuna yer verilmesi uygulamaya koyma nok..»»
Seta Boğasyan

Birsen Yayınevi

Turgut Boduroğlu

Beta Basım Yayım

Elektrik Makinaları Dersleri Cilt 2/3 (Asenkron Hesap Ve Konstr.)»»