Şeref, kumsalı olmayan arızalı bir adadır; bir bırakırsak bir daha geri dönemeyiz. BOiLEAU [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Antalya genelevi nerede 2013 Kitabı - Antalya genelevi nerede 2013 Kitapları

Antalya genelevi nerede 2013 konu başlığında toplam 26 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Antalya genelevi nerede 2013 kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Sadun Boro

TEB

Denize, rüzgara, tuza, yeşile, insana karışmış bir yaşam... Sadun Boro Vira Demir`de, denizin çağrısına uyarak atıldığı yarım asarlık bir serüvenin tüm birikimini deniz tutkunlarıyla paylaşıyor. Sadun Boro`nun, denizcilerin İstanbul-Antalya güzergahı üstündeki irili ufaklı birbirinden güzel koyları ve limanları en ücra yerlerine kadar güvenle gezmeleri için hazırladığı bu rehber, koy harit..»»
Reyan Tuvi

Doğan Kitap

SEYAHAT AKDENIZ ADANA SIDE ANTALYA DALYAN»»
Ersin Toker

Boyut Yayın Grubu

Kilometrelerin rehberi... 724 km boyunca nerede mola verilmeli. Gizli cennetler, servisler, hastaneler, benzin istasyonları, yol üstü özel tatlar...En son bilgiler ile on saatlik bir serüven!İstanbul’dan Antalya’ya uzanan on saatlik yolculuk sırasında, kilometre kilometre anlatılan gizli cennetler, lokantalar, sağl..»»
Kolektif

Okuyan Us Yayınları

Garanti Bankası`ndan 60. Yıl Armağanı: "Fethiye`den Antalya`ya Likya Yolu" kitabı
Garanti Bankası, 60. yıl etkinlikleri kapsamında yayınlanan rehber kitapla, doğa ve tarih meraklılarını, Fethiye`den Antalya`ya uzanan Likya Yolu`nu keşfetmeye davet ediyor. Kitapta, Likya Yolu`ndan yürümek isteyenler için, konaklama yerlerinden yol durumuna, gerekli malzemelerden su kaynaklarına, etaplar arası m..»»
Mep Medya Yayınları

Mep Medya Yayınları

- Ana Yollar
- Muhtarlık
- Resmi Kurumlar
- Eğitim Kurumları
- Sağlık Kurumları
- Toplu Konutlar
- Sanayi Kurumları
- Dini Yerler
- Spor Tesisleri
- Ulaşım Noktaları
»»
İlham AliyevMustafa ÖzdemirDilber Şıhaliyeva

Tübitak Popüler Bilim Kitapları

Matematik alanında yetenekli öğrencilere, matematik öğretmenlerine ve matematiğe ilgi duyan herkese faydalı olacağına inandığımız bu kitap, Akdeniz Üniversitesi tarafından düzenlenen Ulusal Antalya Matematik Olimpiyatları`nda 10 yıl (1996-2005) içinde sorulmuş tüm soruları ve bu soruların çözümlerini içermektedir.

Geleceğin matematik dehaları bugünün öğrencileri içindedir. Bu kitabın esas a..»»

Kemal Baral

Alfa Yayınları

Stokta 1 Adet Var

Adalar ve uygun yerleri

İstanbul’un karşısındaki kıyılar

Gemlik Körfezi

Ege’ye doğru

Marmara Adaları

Kapıdağ Yarımadası

Çanakkale Boğazı

Kuzey Ege

Yeniköy Mendireği

Çimento fabrikasının Mendireği

Babakale

Kuzey Ege’deki Adalarımız

Edremit Körfezi

Körfezin Güney Sahilleri

Orta Ege

Sakız Boğazı ve Ildır Kö..»»

Ali Rıza Gönüllü

Tarihçi Kitabevi

Yerleşim tarihi İlkçağ'a kadar uzanan Antalya şehri, günümüze değin önemini koruyarak bugün ülkemizin başlıca turizm merkezlerinden biri olma özelliğini sürdürmektedir. Ne yazık ki, en önemli şehirlerimizden biri olan Antalya hakkında bugüne kadar yeterli sayıda çalışma yapılamamıştır. Elinizdeki eser, Antalya hakkında yazılmış az sayıda kapsamlı kitaptan biri durumundadır. Bu eserde, 20. yüzyıl..»»
Nezih Başgelen

Arkeoloji ve Sanat Yayınları

Eski gravür ve fotoğraflardan oluşan kent albümü. (Tanıtım Bülteninden) »»
Mehmet Dursun Erdem

Gazi Kitabevi

Türkiye Türkçesi ağızları üzerine yapılan çalışma ve derlemelerin Türkiye Türkçesi başta olmak üzere Türk lehçeleri açısından önemli bir yeri vardır. Bugün ölçünlü dil olarak isimlendirilen yazı dilinin aslında Türkiye Türkçesinin en yaygın ve genel kabul görmüş ağzı olduğu düşünülürse, standart dil dışındaki ağızların önemi daha iyi anlaşılacaktır. Antalya ve yöresi için hazırlanan bu çalışm..»»
 « Önceki sayfa   1   2   Sonraki sayfa »