Kılavuzu para olana her kapı açıktır. SHAKESPEARE [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Aktif ileti konya akşehir Kitabı - Aktif ileti konya akşehir Kitapları

Aktif ileti konya akşehir konu başlığında toplam 13 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Aktif ileti konya akşehir kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Talat Aytan

Nobel Yayın Dağıtım

Bu çalışmada, öğrencilerin dinleme becerileri aktif öğrenme teknikleriyle hazırlanmış ders içeriğiyle geliştirilmeye çalışılmıştır. Çalışmanın istatistikî verileri, aktif öğrenme teknikleriyle yapılan dinleme eğitiminin öğrencilerin akademik başarılarını artırdığını ortaya koymaktadır. Aktif öğrenme teknikleriyle yapılan dinleme eğitimi uygulamaları, öğrencilerin Türkçe dersine yöneli..»»
Trevor L. Young

Kaizen Yayınları

Aktif Proje Yönetimi Proje yönetimi tüm örgütlenme türlerinde ilgi konusu olmuştur ve gereksinim duyulan beceriler tüm düzeylerde çok istenen özellik olarak görülmektedir. Proje yöneticisinin rolü, müşterinin, proje ekibinin ve firmanın istekleri arasında bir denge gözetmesini gerektirir. İlk 90 Gün İlk 90 Günden Sonra Liderliği Ele Alın! ***Organizasyonel anlamda önemli bi..»»
Kamile Ün Açıkgöz

Biliş Eğitim Yayınları

İçindekiler: Bölüm 1: Giriş Aktif Öğrenmenin Beynin Çalışmasına Uygunluğu Yaşam Boyu Öğrenen Bireylere Duyulan Gereksinim Geleneksel Eğitimin Çağın Gereksinimlerini Karşılayamaması Öğrenme-Öğretme Anlayışındaki Gelişmeler Aktif Öğrenmenin Etkililiği Aktif Öğrenmenin Temel Düşüncelerinin Etkililiği Aktif Öğrenmenin Avantajları Bölüm 2: Aktif Öğrenme Nedir Ne Değildir? ..»»
Camilla De La Bedoyere

Discovery

Dünya gezegeninin sınırlarını bu olağanüstü kılavuzla keşfedin. Discovery Channel işbirliği ile üretilen bu kitap; çarpıcı manzaralara ve doğal güçlere odaklanmıştır. Volkanik kayalardan şiddetle dönen hortumlara kadar bir çok farklı konuya değinen bu kitap, dramatik, heyecanlı metni, içeriğindeki şaşırtıcı gerçekler, nefes kesici fotoğraflar ve dinamik tasarımı sayesinde etkileyici ve bilgilendir..»»
Kolektif

Körfez Yayınları

Körfez 9.Sınıf Aktif Soru Bankası Fizik »»
Kolektif

Körfez Yayınları

Körfez 11.Sınıf Coğrafya Aktif Soru Bankası »»
Kolektif

Körfez Yayınları

Körfez 10. Sınıf Kimya Aktif Soru Bankası »»
Camilla De La Bedoyere

Ataklı Yayınları

Dünya gezegeninin sınırlarını bu olağanüstü kılavuzla keşfedin. Discovery Channel işbirliği ile üretilen bu kitap; çarpıcı manzaralara ve doğal güçlere odaklanmıştır. Volkanik kayalardan şiddetle dönen hortumlara kadar bir çok farklı konuya değinen bu kitap, dramatik, heyecanlı metni, içeriğindeki şaşırtıcı gerçekler, nefes kesici fotoğraflar ve dinamik tasarımı sayesinde etkileyici ve bilgilendi..»»
Hakan Şakar

Mida Yayınları

Risk Yönetimi Açısından Bankalarda »»
Joanna Macy

Okuyan Us Yayınları

İçinde Bulunduğumuz Karmaşaya Çıldırmadan Nasıl Göğüs Gerebiliriz? “Aktif Umut, yirmi ikinci yüzyılda yaşayacak varlıklar için, yirmi birinci yüzyılda yazılmış en önemli kitap olabilir.” Bizler dünyaya aidiz ve kıymetli dünyamız krizde. Aktif Umut, yumuşak ama boyun eğmez bir şekilde, bizleri zamanımızın ..»»
 « Önceki sayfa   1   Sonraki sayfa »