Kılavuzu para olana her kapı açıktır. SHAKESPEARE [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

8 mart tebrikleri rus Kitabı - 8 mart tebrikleri rus Kitapları

8 mart tebrikleri rus konu başlığında toplam 279 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki 8 mart tebrikleri rus kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Halim Demir

Ozan Yayıncılık

Tuz- tarih dostum Halim Demir’in “12 Mart’tan, 12 Eylül’e; Üç Kuşak, Üç Kardeş, Üç Sanık” dosyasını okurken, bir kısmı tarihen ve siyaseten gayet yakınım olan “serabi eşkıyaları” yeniden anımsadım ve sevdim. Bir kitapta hem tarih hem de coğrafya şart… Belki de bu nedenle, bu kitabın dosyasını okurken, hem tarihi, hem coğrafyayı hem de bizim mahallenin asi ve aksi çocuklarını, kalbimin kardeşler..»»
Süleyman Kani İrtemOsman Selim Kocahanoğlu

Temel Yayınları

- Bilinen ve bilinmeyen yönleriyle 31 Mart faciası... - Meşrutiyet ve İttihat-Terakkiye yükselen muhalefet bayrağı... - Türk`ten gayrı herkes İttihatçı düşmanı olmuş... - Devriş Vahdeti, İslamcılık ve İttihad-ı Muhammedi Cemiyeti... - 31 Mart`ın ayak sesleri ve Avcı Taburları... - Kamil Paşa`nın siyaset kündesi ve İttihat Terakki`nin Türk milletine beyanna..»»
Durmuş Uyanık

Kaynak Yayınları

Türkiye`de bugüne kadar köylüler hep romanların, öykülerin, şiirlerin, sinemanın sadece konusu oldular. Onların romanı, öyküsü, şiiri hep başkalarına, (içlerinden çıkmşı veya çıkmamış) aydınlarca yazıldı. Filmleri aydınlar tarafından çekildi. D. Uyanık, Aşılı Zeytin`le, romanı yazılan köylüden roman yazan köylüye geçişin öncülüğünü yapıyor. Aşılı Zeytin, işte bu gelişmenin öyküsü. Sıradan bir k..»»

Gülten Suveren

Alfa Yayınları

Balık "19 Şubat-20 Mart"»»
Albert Camus

İthaki Yayınları

DEFTERLER 2/OCAK 1942-MART 1951»»
Oktay Ekinci

Anahtar Yayıncılık

ISTANBUL'UN ISLAMBOL ON YILI MART 1994-MART 2004»»
Gülten Suveren

Alfa Yayınları

Koç 21 Mart 20 Nisan»»
Aleksandr Kalyuta

Multilingual Yabancı Dil Yayınları

RUSCA ACIKLAMALI-ORNEKLI TEMEL SOZLER»»
Kollektif

Multilingual Yabancı Dil Yayınları

Rusça öğrenmek isteyenler için ders kitabı (152 sayfa), çalışma kitabı (88 sayfa) ve 70 dakikalık ses CD`sinden oluşan üç parçalı set. 28 dersten oluşan ders kitabındaki diyaloglar ses CD`si ile pekiştirilerek Rusça`yı konuşma ortamı içinde daha kolaylıkla öğrenmenize ve doğru telaffuz etmenize yardımcı olacaktır. Çalışma kitabı ise öğrendiğiniz her konu ile ilgili bilgilerinizi sınamanız iç..»»
Peter Norman

Sosyal Yayınlar

50 DERSTE RUSCA CD`LI»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa »