Kılavuzu para olana her kapı açıktır. SHAKESPEARE [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

52 farz nelerdir Kitabı - 52 farz nelerdir Kitapları

52 farz nelerdir konu başlığında toplam 9 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki 52 farz nelerdir kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Newt Scamander

Yapı Kredi Yayınları

FANTASTIK CANAVARLAR NELERDIR,NEREDE BULUNURLAR?»»
Ahmed Kemaleddin Üstün

Semerkand Yayınları

54 farz İslam'ın beş şartıyla ilgili farzları içeren 32 farzdan sonra bilmemiz gereken emir ve yasakları maddeler halinde toplayan bir terkiptir. Kemalettin Üstün Hocaefendi 54 farzı tasavvufî bir bakış açısıyla şerh ettiği bu eseriyle bizlere dinimizin zahirî ve batınî hükümlerini içeren bir kaynak sunmuş oluyor. İbadetleri yerine getirip ahlâk ve edepleri ihmal etmekle de, ahlâklı ve edepli..»»
Ensar Arslan

Şifa Yayınevi

De ki: ***O, Allah'tır, bir tektir.*** ***Allah Samed'dir. (Her şey O'na muhtaçtır, O, hiçbir şeye muhtaç değildir.)*** O'ndan çocuk olmamıştır (kimsenin babası değildir). Kendisi de doğmamıştır (kimsenin çocuğu değildir). ***Hiçbir şey O'na denk ve benzer değildir.*** (İhlas Sûresi) (Arka Kapak) »»
Abdullah Salahi Efendi

Arifan Yayınları

Cenab-ı Hasen-i Basri Kuddise Sirruhu'n-Nasri Hazretleri buyurmuşlar ki: ***Bir mümin üzerine her şeb ve ruzde ellidört farz vacib olur (ki), muktezasıyla amel etmez ise asilerden olur.*** (Kitabın İçinden) »»
Yıldırım Koç

Kaynak Yayınları

Türkiye'de Ücretliler Hangi Kanunlara Tabidir? İş Kanununa Göre İşçi Kimdir? Kimler Gece Saatlerinde Çalıştırılamaz? Yıllık Ücretli İzne Nasıl Hak Kazanılır? Ücret Kesme Cezası Nasıl Verilebilir? Fazla Çalışma Ücreti Ne Kadardır? Doğum Öncesinde ve Sonrasında Ne Kadar Süre İzin Verilir? Süt İzni Ne Kadardır? İşveren İşçiyi İstediği Zaman İşten Çıkarabilir Mi? İşçileri Toplu Olarak İşten Ç..»»
Randall Munroe

Pegasus

Absürt Sorulara Ciddi Bilimsel Yanıtlar Hişt! Sen, oradaki! Kitabı elinde tutan işte! Sen, sen! Bu kitabı almayı düşünüyorsan onunla ilgili birkaç ipucu vereyim sana: İnsanlar kâğıttaki selülozu sindiremez ama sindirebilseydik bu kitap sana 2300 kalori verirdi (kapak dâhil). Bu kitap seni kurşunlardan korumaz. Onu zırh niyetine kullanacaksan çuval çuval alman gerek. Eğer sağlam kaslı bir ko..»»
Yıldırım Koç

Kaynak Yayınları

Türkiye'de Ücretliler Hangi Kanunlara Tabidir? İş Kanununa Göre İşçi Kimdir? Kimler Gece Saatlerinde Çalıştırılamaz? Yıllık Ücretli İzne Nasıl Hak Kazanılır? Ücret Kesme Cezası Nasıl Verilebilir? Fazla Çalışma Ücreti Ne Kadardır? Doğum Öncesinde ve Sonrasında Ne Kadar Süre İzin Verilir? Süt İzni Ne Kadar..»»
Ahmet Mahmut Ünlü

Arifan Yayınları

Hasen-i Basri hazretleri;”Bir mümin üzerine her gece ve gündüz ellidört farzın muktezasıyla amel etmek gereklidir, bununla amel etmeyen asilerden olur”demiştir. Allah-u te’ala bizlere ve siz okurlarımıza bu risalede izah edilen ellidört farz ile amel ederek iki cihan saadetine nail olmayı nasib-i müyesser eylesin ve herhangi birin..»»
Newt Scamander

Yapı Kredi Yayınları

Ülkedeki hemen her büyücü evinde, Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerelerde Bulunurlar?'ın bir kopyası vardır. Şimdi, sadece kısıtlı bir süre için, Muggle'lar da Beşayak'ın nerede yaşadığını Pofyumak'ın ne yediğini ve niye Hırpı içsin diye dışarı süt bırakmanın iyi bir fikir olmadığını öğrenme fırsatına sahipler. Bu kitabın satışın..»»