Çoğu zaman babama acıdığımı hissederdim, ona sevdiğimi söylemediğim için. Aslında kendime acıyordum. Benim söylemeye ihtiyacım, onun duymaya ihtiyacından daha fazlaydı. Trevanian [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Anasayfa Şiirler Edebiyat Defteri Yazılar Edebiyat Defteri Forum Edebiyat Defteri Etkinlikler Edebiyat Defteri Nedir? Edebiyat Defteri Kitap Kitap  Edebiyat Defteri Tv TiVi Edebiyat Defteri Sesli Şiirler Müzik Edebiyat Defteri Blog Edebiyat Defteri Atölyeler Atölye  Edebiyat Defteri Bicümle Edebiyat Defteri Arama Edebiyat Defteri İletişimKitap Ara:
Kitap Kişi

4 yargı paketi denetimli serbestlik Kitabı - 4 yargı paketi denetimli serbestlik Kitapları

4 yargı paketi denetimli serbestlik konu başlığında toplam 4 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki 4 yargı paketi denetimli serbestlik kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Mir Eğitim

Mir Eğitim ve Yazılım

Mir Eğitim Gelişmiş Seviye Paketi İleri Seviye Paketimizle Öğrendiğiniz Arapçayı mükemmel seviyeye getirmeyi hedefleyenler içindir. İleri seviye Arapça bilgisi olanlara yönelik olan İleri Seviye Arapça Eğitim Paketimizin içeriğinde Toplam 5 Multimedia Eğitim CD`nin yanında Konuşma kılavuz kitabı ve Arapça okuma yeteneğinizi geliştirmek amacıyla 1 adet Okuma kitabı bulunmaktadır. Mir Eğit..»»
Mir Eğitim ve Yazılım

Mir Eğitim ve Yazılım

Mir Eğitim Orta Seviye Paketi Tanışma Paketimizle Öğrendiğiniz Arapçayı biraz daha geliştirmeyi hedefleyenler içindir. Temel Anlamda Arapça bilgisi olanlara yönelik olan orta seviye Arapça Eğitim Paketimizin içeriğinde Toplam 5 Multimedia Eğitim CD`nin yanında her zaman yanınızda bulundurabileceğiniz Arapça kelime öğrenme kartları ve Arapçanızı okuma yeteneğinizi geliştirmek amacıyla 1 adet kitap..»»
Mir Eğitim ve Yazılım

Mir Eğitim ve Yazılım

Mir Eğitim Kolay serisi eğitim programı anadilini öğrenme sürecindeki bir çocuğun dil öğrenme mantığına göre hazırlanmıştır. Arapça Öğrenme Sürecinde öncelikle temel şekil ve eylemleri Arapça mantığı ve gramer kuralları ile öğrenecek daha sonra birbirinden keyifli alıştırmalarla yeni öğrendiğiniz bilgileri zihninizde kalıcı bir şekilde yer edene kadar pratiğe dökebileceksiniz. Birerbir Eğ..»»
Mir Eğitim ve Yazılım

Mir Eğitim ve Yazılım

Mir Eğitim İleri Seviye Paketi Orta Seviye Paketimizle Öğrendiğiniz Arapçayı daha da geliştirmeyi hedefleyenler içindir. Orta seviye Arapça bilgisi olanlara yönelik olan İleri Seviye Arapça Eğitim Paketimizin içeriğinde Toplam 5 Multimedia Eğitim CD`nin yanında her zaman yanınızda bulundurabileceğiniz Geniş Kapsamlı Arapça Sözlük ve Arapça okuma yeteneğinizi geliştirmek amacıyla 1 adet kitap bul..»»