Kılavuzu para olana her kapı açıktır. SHAKESPEARE [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

3k moda abiye Kitabı - 3k moda abiye Kitapları

3k moda abiye konu başlığında toplam 63 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki 3k moda abiye kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Alan SokalJean Bricmont

İletişim Yayınları

Son Moda Saçmalar, literatüre `Sokal Vakası` olarak geçen entelektüel skandalın kitabı. Fizikçi Alan Sokal, saygın Amerikan kültür çalışmaları dergisi Social Text´e, baştan sona saçmalıklarla dolu bir yazı gönderir. İtibar gören bir entelektüel jargona sadık kalarak yazdığı yazıda, son yılların meşhur kuramcılarından bol bol alıntı yapar. Modaya uygun şekilde yazısına Aydınlanma eleştirisi ile ..»»

Melis Alphan

Ayraç Yayınevi

Birçoklarına öyle görünmese de modanın ekonomik açıdan önemi kadar kültürel olarak etkisi de çok büyük. Efsanevi tasarımcı Coco Chanel`in dediği gibi moda sadece giysilerde var olan bir şey değil; moda soluduğumuz havadaki bir şey. Fikirlerle, yaşam tarzımızla, olan bitenle ilgili bir şey...

Bu kitaptaki yazılar böyle bir pencereden Türkiye`nin moda görüntüsüne bakıyor. Yer yer modayla da..»»

Elif Jülide Dereboy

Kendi Yayını

M.Ö 3000`den - 2000`li yıllara KOSTÜM & MODA TARİHİ 200 Kostüm - Moda İllüstrasyonu

KOSTÜM MODA&TARİHİ kitabında; İlkçağ, Antik Mısır, Antik Girit, Antik Yunan, Antik Roma, Bizans, Ortaçağ, Romanesk, Gotik, Rönesans, Barok, Rokoko ve 19.yüzyılın sonuna kadar geçen tarihi süreç anlatılmaktadır.

KOSTÜM TARİHİ Bölümünde; Kültür, Modaya Genel Bakış, Modayı etkileyen; Politik, Sosyal..»»

Elif Jülide Dereboy

Kendi Yayını

1900-2000` li Yıllarda Moda Dünyasına ve Tarihine Adı Altın Harflerle Kazınmış, 40 Moda Tasarımcısının Hayatları Yaşam ve Stilleri & Moda Tarihi, 115 Moda İllüstrasyonu

Kostüm moda tarihçisi Elif Jülide Dereboy`un Moda & 100 Yılın Moda Tasarımcıları Yaşam ve Stilleri kitabı Moda Yayınları Serisinin II. Kitabıdır.

Moda & 100 Yılın Moda Tasarımcıları Yaşam ve Stilleri adlı eser..»»

Richard Platt

Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları

İnanılmaz Ama... Moda Hakkında Çılgın Gerçekler "14+"»»
Naciye Baş

Ya-Pa Yayınları

Moda tasarımında hazırlanan giysilerin sunumu için, insan unsurunu siluet halinde etkileyici, çarpıcı, özgün çizebilme yöntem ve tekniklerini temel alacak konulan içermektedir. Moda illüstrasyon için siluet hazırlama bireyin, öğrencinin ilgi duyanların yaratıcılığını geliştirmek, kendi stiline uygun çizim yapmak isteyen öğrencilere stilistlik alanında çalışanlara yararlı olacağı kanısınday..»»
Pınar Olgaç

Ya-Pa Yayınları

Değişiklik arayan, birbirinden farklı görünmeyi amaçlayan insanoğlu, örtünmek yerine giyinmek istediği giysilerini çeşitlediği ve farklılaştırdığı anda "Moda" kavramını oluşturdu. Çünkü bu davranış toplum içinde yaşayan ve birbirini etkileyen birey için süslenme ve değişiklik arayışına uygundu. Moda: İnsanın güzel ve çekici görünmesini kişilik ve stilini seçtiği giysi ve kullandığı aksesuarla..»»
Esen ÇoruhTuba Vural

Ya-Pa Yayınları

Türk Hazır Giyim Sektörü’nün uluslararası bir kimlik kazanma yolunda attığı önemli bir adım olan model ve çizgi satmaya başlaması ile, ihracatın rotasında hissedilir derecede değişiklikler görülmektedir. Bu değişiklikleri başarı ile yürütebilmek için, teknolojiyi kullanabilen nitelikli elemanların yetiştirilmesi gerekmektedir. Bilişim sektöründe donanım ve yazılımdaki gösterişli gelişmelere p..»»
Elif Jülide Dereboy

İnkılap Kitabevi

Güzel Sanatlar»»
Kolektif

Boyut Yayın Grubu

Adres Belli; Barış Manço 81300 Moda “Bir insan en son ne zaman bahsedilmekten vazgeçilirse o zaman ölmüş sayılır” diyen Manço`nun unutulmağını bir kez daha kanıtlayan 81300 Moda kitabı, Barış Manço’ya ait her şeyi bulundurma iddiası taşımamakla birlikte, takıları takıntıya dönüşmüş Barış Manço’nun anılarını hayranlarıyla paylaşıyor. Koca bir toplumu etkileyen Manço’nun anılarını hayranl..»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa »