Sevmek birbirine değil, birlikte aynı noktaya bakmaktır. EXUPERY [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

100 tane paragraf sorusu Kitabı - 100 tane paragraf sorusu Kitapları

100 tane paragraf sorusu konu başlığında toplam 36 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki 100 tane paragraf sorusu kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Ahmet Şerif İzgörenHakan Yaman

Epsilon Yayınları

Hiçbir şeyden korkmadık dünyada, iş görüşmelerinden korktuğumuz kadar! Oysa mükemmel bir görüşme performansı sergilemek ve hak ettiğimiz o pozisyonları kapmak öyle kolay ki... Emerson, "İnsanın yarısı kendisi, diğer yarısı kendini nasıl ifade ettiğidir" demiş. İş ararken kendimizi iyi ifade edebilmemizin sırrı da görüşmelere çok iyi hazırlamakta saklı. Diyelim ki, iş görüşmelerinde çok..»»
Emrehan Halıcı

Tübitak Popüler Bilim Kitapları

En önemli varlığımız beynimizdir. Ne yazık ki ona gereken önemi vermiyor, sağlığını korumak için yeterli egzersizler yaptırmıyoruz. Düşünme, karar verme ve problem çözme yeteneklerimizi geliştirmek için merak etmeli, sorular sormalı ve cevaplar aramalıyız. Bu kitap, Emrehan Halıcı`nın 25 yıldır Bilim ve Teknik Dergisi`nde yayınladığı zeka, matematik ve mantık soruları içinden seçtiği 2..»»
Emrehan Halıcı

Tübitak Popüler Bilim Kitapları

En önemli varlığımız beynimizdir. Ne yazık ki ona gereken önemi vermiyor, sağlığını korumak için gereken alıştırmaları yaptırmıyoruz. Düşünme, karar verme ve problem çözme yeteneklerimizi geliştirmek için merak etmeli, sorular sormalı ve
yanıtlar aramalıyız.Zekâ oyunlarının bu ikinci kitabı,Emrehan Halıcı`nın 28 yıldır TÜBİTAK Bilim ve Teknik Dergisi..»»
Koray Avcı Çakman

Ya-Pa Yayınları

Kitap okuma zevkini geliştirmek - Anlama dinleme ve dinlediğini anlama becerisi kazandırmak - Dil gelişimini desteklemek »»
Gina Sanford

Alfa Yayınları

Her çeşit akvaryum balığının seçimi ve bakımı için uygun ve pratik bir el kitabı Doğru balık türlerini, akvaryumu, aksesuarları ve bitkileri nasıl seçeceğiniz hakkında uzman önerileri 180`in üzerinde balık çeşidi hakkında, renkli resimlerle gösterilen ayrıntılı bilgi Ev akvaryumunun bakımı hakkında bilmeniz gereken her şey Kitapta tatlı su balıkları, deniz balıkları ve..»»
Ertan Ardanancı

İnkılap Kitabevi

İngilizce Yab. Dil Öğr. Kit.»»
Aleksandar Hemon

Everest Yayınları

Zamanında hepimizin olduğu gibi, sizin de eskiden çok sevdiğiniz bir hocanız olsun; Shakespeare uzmanı, incelikli, zarif, her fırsatta size şiirler okuyan birisi, Profesör Koljeviç. Siz ona hayranlık duyarken, bir gün uğursuz bir savaş çıksın, insanın aklının almayacağı kıyımlar yapılsın ve bu etnik temizlik harekatının başının o sevgili hocanız olduğunu öğrenin, Profesör Koljeviç; katliamları o..»»
Ranga Yogeshwar

Pegasus Yayınları

Dünyamız harikalarla dolu. Kuşlar göç ederken, nasıl enerji tasarrufu yapacaklarını biliyor ve ona göre uçuyor; sinekler, uçuş stratejileri geliştirip bizi alt edebiliyor ve el ve ayaklarımız karıncalanarak bize birtakım mesajlar göndermeye çalışıyor. Çok soğuk havalarda, donmuş bir gölün üzerinde keyif yapan ördeklerin ayakları nasıl oluyor da buza yapışmıyor dersiniz? Gereksiz gibi görünen büt..»»
Ali Selçuk

Altın Anahtar Yayınları

ÖSYM'nin paragraf soruları göz önünde tutularak hazırlanmıştır. Sınavlara girmeden önce çözülmesi gereken, her biri altın değerinde 300 paragraf sorusunu içerir. (Tanıtım Bülteninden) »»
Ali Gülşen

Dokuz Yayınları

 « Önceki sayfa   1   2   3   Sonraki sayfa »