Para, gübre gibi etrafa yayılmazsa işe yaramaz. BACO [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

10 katlı pasta yapma oyunu oyna Kitabı - 10 katlı pasta yapma oyunu oyna Kitapları

10 katlı pasta yapma oyunu oyna konu başlığında toplam 293 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki 10 katlı pasta yapma oyunu oyna kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Banu Özdemir

Alfa Yayınları

Onlar kentli, kariyer sahibi, otuzlu yaşlarda ve bekâr kadınlar.

Türkiye`nin Brigitte Jones`ları, Ally Mc Beal`leri...

Onlardan biri onları anlatıyor.

Biz kim miyiz?

Annelerimiz bizi evlendirmeye çalışır, patronlarımız performanslarımızı artırmaya.

Arabanın motor gücüne değil, rengine tav olur alırız.

Dev şirketleri yönetir, iç çamaşırı rengine bir türlü karar veremey..»»

Eoin Colfer

Artemis Yayınları

Suç dehâsı ARTEMİS FOWL, dünyanın en iyi hırsızı unvanını alabilmek için Herve’nin kayıp şaheseri Hırsız Peri’nin peşinde! Komutan Root, General Scalen’in hapishaneden kaçışının ardındaki sır perdesini aralamaya çalışıyor. binbaşılığa terfi etmek üzere olan Holly Short, kendisini kusursuz bir komplonun tam ortasında buluyor. Mulch Diggums eski dostlarına yardım edebilmek için hapishaneden kaçmak z..»»
Osman Aysu

Evrim Yayınevi

Genç iş adamının babasının ölümü bir anda hayatının büyük ölçüde değişmesine ve içinden çıkılmaz bir girdaba kapılmasına neden olacaktır. Bunca yıllık yargıları bir anda değişecek, ahlak ve değer ölçüleri zedelenecek, hayatının bundan sonrası için ne denli sağlıklı ve isabetli bir karar vereceğini bilemeyecektir.zor bir servetin mirasçısı haline gelmiştir. Kendi halinde bir doktor olarak tanıdığı ..»»
Ali Çankırılı

Timaş Yayınları

Çocuklarıyla oyun oynamak isteyen ama oynayacak oyun bulamayan anne-babalar için yüzlerce oyun tarifi. Hayal gücü ne kadar zengin olursa olsun her çocuk zaman zaman sıkılır ve huysuzlanır. Bu kitap böyle anlarda çocuklarını sıkıntıdan kurtarmak, aynı zamanda onların el becerilerini arttırmak isteyen anne-babalara rehber olması için hazırlandı. Bu yüzden kitapta yüzlerce oyun örnekleri bulacaksınız..»»
Hermann Hesse

Yapı Kredi Yayınları

Hesse, 1943 yılında, tüm dünyanın savaş cehennemini yaşadığı sırada yazdığı Boncuk Oyunu`nda, Doğu ve Batı felsefelerinin kusursuz bir bileşiminden oluşan yeni ve ütopik bir dünya düzeni sunar okura. Sanat ve bilimde disiplinlerarası bir uyum üzerine kurulu, Hesse`nin düş ve düşün gücünün ürünü fütüristik bir oyun olan Boncuk Oyunu, bu yeni düzenin simgesidir. Bu kitabı "Doğu seyyahlarına", Batı`n..»»
Tuncay Mollaveisoğlu

Alfa Yayınları

Boz-Yap Oyunu uluslararası ve hükümetler üstü güçlerin Türkiye ve dünya üzerindeki kumpanyasını anlatıyor. Yazar kimi zaman parçaları okuyucunun bütünlemesine bırakıyor, kimi zaman kendisi birleştiriyor. Birbirinden bağımsız gibi gelişen olayların tek bir puzzle’ın parçaları olduğu sayfalar ilerledikçe belirginleşiyor. Kitap; daha çok Türkiye üzerinde odaklanıyor. İMF ve Dünya Bankası’nın Türkiye’..»»
Anton Çehov

Tomurcuk

BRIC OYUNU»»
Herkül Millas

Tarih Vakfı Yurt Yayınları

Bu kılavuz bir sürü yanlış anlamaya neden olan ve iki ulus arasaında yakınlaşmayı zorlaştıran hataları tekrarlamak istemeyenler için hazırlanmıştır. (Ama tersinden de kullanılabilir ve gerginliği artırarak saldırgan kimseler ile Türk ve Yunan milliyetçilerini de tatmin edebilir) Bur rehber en başta üçüncü bir ülkede yayımlanmak amacıyla İngilizce yazıldı;çünkü Yunanistan`da ya da Tür..»»
Selim Deringil

Tarih Vakfı Yurt Yayınları

Türkiye`nin İkinci Dünya Savaşı yıllarındaki dış politikası, en kritik zamanlarda bile, görece küçük bir ülkenin diplomatik başarısı sayesinde dünyanın büyük güçlerine sözünü geçirebildiğinin canlı kanıtıdır. Türkiye o yıllarda çevresini saran yıkım ağının dışında kalmayı başardı; çünkü dış politikayı yönetenler savaşın dışında kalmak düşüncesinin rehberliğinde hareket ettiler. İsmet İnönü, Numan ..»»
David Eddings

Metis Yayınları

"Bir gün, Tanrı Aldur bir çocuk kalbi büyüklüğünde, küre şeklinde bir taş aldı ve yaşayan bir ruh haline getirene kadar elinde evirip çevirdi. İnsanların Aldur Taşı dedikleri bu canlı mücevherin gücü çok büyüktü ve Aldur onunla mucuziler yarattı." Aldur`un kardeşi Tanrı Toprak, binyıllar boyunca Taş`ı eline geçirmek için yapmadığını bırakmadı. Onu engellemek için çalışan iki kişi, Aldur`un mü..»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa »